O nas

Szanowni Państwo. Przyjaciele Dariusz,  Alicja, Ania oraz Paweł z zamiłowania do podróży, aktywności sportowych wspólnie stworzyli Apartamenty 5D. Najpierw dla siebie a póżniej by nasi goście mogli relaksować się, odpoczywać w pięknych wnętrzach.

NASZE APARTAMENTY to w pełni wyposażone i komfortowe lokale w Świeradowie Zdrój, w Karpaczu, w Szklarskiej Porębie, Kozubniku - Góra Żar, Niechorzy, Dźwirzynie, Mielnie, Grzybowie, we Władysławowie oraz w Kołobrzegu – w najpiękniejszych miastach u podnóża Karkonoszy, Gór Izerskich oraz naszego pięknego morza bałtyckiego. Atrakcyjne lokalizacje pozwolą Państwu zarówno cieszyć się bliskością centrum miasta oraz natury. Szlaki górskie, trasy rowerowe, trasy narciarskie, plaże pozwolą aktywnie spędzić czas.

W standardzie wynajmu mieści się przygotowanie apartamentu, podstawowe środki czystości i higieny oraz obsługę Rezydenta. Możecie państwo w każdym naszym apartamencie delektować się aromatyczną włoską kawą z expresu ciśnieniowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu rodzinnych, wygodnych apartamentów, w pełni wyposażonych, przez okres całego roku.