BEZPIECZNY NOCLEG

Witamy w Apartamentach 5D. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka związanego z COVID-19.  

BEZPIECZNE APARTAMENTY
Każdy apartament przed udostępnieniem jest sprzątany przy użyciu odpowiednich środków antybakteryjnych. W każdym apartamencie znajduje się mydło do dezynfekcji rąk – zachęcamy do regularnego mycia rąk. W trakcie trwania pobytu istnieje możliwość dezynfekcji pokoju po wcześniejszym ustaleniu terminu i za dodatkową opłatą.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ
Apartamenty Nasze to samodzielne mieszkania. Przy pełnym obłożeniu każdy ma możliwość zachowania bezpiecznej odległości i swobodnego poruszania się. 

BEZPIECZNE SPA
W Apartamentach w których są sauny są wynajmowane tylko na wyłączność i jest dezynfekowana po każdorazowym wynajęciu przez Gości.

BEZPIECZNI PRACOWNICY
Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i środków ostrożności według zaleceń Ministra Zdrowia, Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), GIS i WHO.

BEZPIECZNI GOŚCIE
W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy do szybkiego zameldowania. Na terenie Apartamentów zachęcamy by przebywali tylko Goście wynajmujący apartamenty. Prosimy o kontakt w przypadku zauważenia sytuacji związanych z niestosowaniem się do działań zapobiegających COVID-19.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki dostosowaniu się Pracowników i Gości Apartamentów 5D do ww. rozwiązań, możliwy będzie bezpieczny i atrakcyjny pobyt w Naszych Apartamentach.